Jdi na obsah Jdi na menu
 


SETKÁNÍ PŘÍZNIVCŮ D.R.HAWKINSE

 

Setkání příznivců Davida R. Hawkinse,

MD., Ph.D.

které se bude konat na zámku Nečtiny,

od 28. 9. do 30. 9. 2018

v přednáškovém sále zámku Nečtiny

 

www.zameknectiny.cz   

 

Termín přihlášení je do 31. 8. 2018

e-mail: kacenkabila76@seznam.cz

 

Srdečně Vás zveme na další setkání seminárního typu. Probíraným tématem bude: duchovní věda, koncepce vesmíru, lidské bytí, člověk a jeho vývoj, filozofie literárního kritika, pedagoga, umělce, dramatika, sociálního myslitele, esoterika Rudolfa Steinera, více na Wikipedii. Člověk a jeho vědomí, psychoanalýza a výzkum lidského vědomí Dr. Davida R. Hawkinse, MD., Ph.D., vědce, spirituálního učitele, filozofa, ale především psychoanalytika světového formátu, který navázal na práce Carla Junga a Sigmunda Freuda a po 20ti letém výzkumu přišel s pracemi o výzkumu lidského Vědomí a také o výzkumu atraktorových polí, které souvisí s lineárním a nelineárním prostorem, tedy s tím co vědci nazývají Chaosem, a věřící Universem nebo také Bohem. Více na www.hawkins.cz  Moudrá slova pana Jaroslava Krčka, Miroslava Štukavce a pana Antonína Mareše více na https://www.rozpravy.cz/

Setkání příznivců je volným pokračováním předešlých seminářů. Má za úkol rozvinout a prohloubit vědomosti, a poznatky nejen s testováním vědomí účastníků semináře, případně zodpovědět jejich otázky, kterým v daném tématu sami nerozumí a posunout je na cestě k poznání moudrosti a pravdy. Setkání bude probíhat formou řízené diskuze neboli rozpravy. Dále budou zařazeny vstupy přednášek, které si připraví oslovení účastníci předchozích setkání za dohledu pana A. Mareše. V přednáškovém sále je interaktivní tabule, bude možnost některé probírané témata rozebrat více do hloubky a vytvořit tabulky, grafy a obrázky aby účastníci mohli lépe pochopit daná témata.

Přihláška

Prosím přihlašujte se pouze pomocí přihláškového formuláře a vyplňte prosím vše, co obsahuje. Přihlášení jste až po potvrzení přijetí a zaplacení, pokud se osobně nedomluvíme jinak. Prosím uveďte telefonní číslo. Pokud vyžadujete ubytování jako pár, nebo pro doprovod, prosím uveďte do přihlášky. Pokud chcete domluvit společnou cestu, prosím také uvést do přihlášky. Termín přihlášení a uhrazení setkání je do 31. 8. 2018.  Přihlášku a dotazy adresujte na

e-mail: kacenkabila76@seznam.cz

Přihláškový formulář, doc.

Cena setkání 1.300,-Kč

Z ceny setkání je hrazeno: náklady na ubytování, celodenní strava a pronájem přednáškového sálu. Strava a ubytování je zajištěno na zámku Nečtiny, který slouží jako školící zařízení pro Západočeskou univerzitu. Strava není restauračního typu, bude vždy připraveno jen jedno jídlo, strava bude rozdělena pouze na masitou a bez masa. Na zámku je bar, kde bude možno zakoupit si drobné občerstvení a nápoje, káva, čaj.

 

Ubytování

Ubytování bude zajištěno ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě. Pokud bude někdo vyžadovat ubytování pouze sám, musí se přihlásit s předstihem a počítat s tím, že další lůžko musí doplatit.

 

Rozvrh setkání

Pátek 28. 9. 18 příjezd do 11.00 hodiny, oběd 12.00, 13.00 rozprava, sobota 29. 9. 18 rozpravy, neděle 30. 9.18 odjez 13:00 (podrobnější rozvrh obdržíte v propozicích po přihlášení). Pokud bude někdo požadovat ubytování už den předem, vzhledem posunutému začátku setkání, je to možné.

 

Důležité

Pořadatelé si vyhrazují právo na zrušení setkání z důvodu onemocnění přednášejících nebo při nízké účasti. (Peníze budou vráceny.) Dále si pořadatelé vymezují právo přijmout jen ubytované. Na jakékoliv dotazy, připomínky, prosby rádi odpovíme a vyřešíme. Setkání je omezeno počtem účastníků. Setkání je neziskové.