Jdi na obsah Jdi na menu
 


SETKÁNÍ PŘÍZNIVCŮ D.R.HAWKINSE

Setkání příznivců Davida R. Hawkinse,

MD, Ph.D.

Setkání je již plně obsazeno, další přijetí jen jako náhradníci.

které se bude konat v Lomnici nad Popelkou,

od 29. 6. do 1. 7. 2018

v přednáškovém sále internátní ubytovny Střední integrované školy Lomnice nad Popelkou

www.skola-lomnice.cz

a kostelíku v obci Rváčov v osadě Černá

Termín přihlášení je do 31. 5. 2018

e-mail: kacenkabila76@seznam.cz

 

Srdečně Vás zveme na další setkání seminárního typu na téma psychoanalýza a výzkum lidského vědomí Dr. Davida R. Hawkinse, MD, Ph.D., vědce a psychoanalytika více na http://www.hawkins.cz/ . Filozofa, literárního kritika, pedagoga, umělce, dramatika, sociálního myslitele, esoterika Rudolfa Steinera více na https://cs.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Steiner , muzikoterapie pana Josefa Krčka, zhudebnění Jana Ámose Komenského v podání hudebního skladatele pana Jaroslava Krčka Symfonie c. 3, která má název Jan Ámos, výkladu významu pohádek paní Anežky Janátové, moudrého slova pana Miroslava Štukavce a pana Antonína Mareše více na https://www.rozpravy.cz/ . Setkání příznivců je volným pokračováním semináře v Roztokách u Křivoklátu a setkání ve Sklárně u Žihle. Má za úkol rozvinout a prohloubit vědomosti, a poznatky nejen s testováním vědomí účastníků semináře, případně zodpovědět jejich otázky, kterým v daném tématu sami nerozumí a posunout je na cestě k poznání moudrosti. Setkání bude probíhat formou řízené diskuze neboli rozpravy a každý z účastníků si může připravit vlastní příspěvek.

Přihláška

Prosím přihlašujte se pouze pomocí přihláškového formuláře a vyplňte prosím vše, co obsahuje. Přihlášení jste až po potvrzení přijetí a zaplacení, pokud se osobně nedomluvíme jinak. Prosím uveďte telefonní číslo. Pokud vyžadujete ubytování jako pár, nebo pro doprovod, prosím uveďte do přihlášky. Pokud chcete domluvit společnou cestu, prosím také uvést do přihlášky. Termín přihlášení a uhrazení setkání je do 31. 5. 2018.  Přihlášku a dotazy adresujte na e-mail: kacenkabila76@seznam.cz nebo na tel. 602 130 303

Pro přihlášení si prosím stáhněte dokument zde(doc)a odešlete na

kacenkabila76@seznam.cz

 

Cena setkání 1.200,-Kč

Z ceny setkání je uhrazeno: náklady na ubytování, stravu, občerstvení, náklady na cestu za muzikoterapii a výklad pohádek. Jelikož se setkání bude konat v internátní ubytovně Střední integrované školy Lomnice nad Popelkou a nebude možnost restauračního občerstvení, bude během přednášek připraveno občerstvení, káva, čaj, voda a minerální voda. Strava bude zajištěna v restauraci Karlov zhruba asi 100 m od internátní ubytovny, bude zajištěno: v pátek večeře, sobota oběd a večeře, neděle oběd, bude zajištěna i strava bezmasá, snídani si každý zajistí sám.

 

Ubytování

Ubytování bude zajištěno v Internátní ubytovně Střední integrované školy Lomnice nad Popelkou. V apartmánech se sociálním zařízením, v jednom apartmánu jsou dvě trojlůžkové ložnice, kuchyňka a sociální zařízení. www.skola-lomnice.cz

Místo konání setkání

Setkání se bude konat z části v přednáškovém sále internátu, kde budeme ubytováni a z části v kostelíku v obci Rváčov osadě Černá, kam budeme přejíždět zhruba asi 2,5 km. Mapka bude připravena.

Rozvrh setkání

Pátek 29. 6. 18 příjezd do 18.00 hodiny, sobota 30. 6. 18 rozpravy, neděle 1. 7.18 odjez 13:00 (podrobnější rozvrh obdržíte v propozicích po přihlášení).

Důležité

Pořadatelé si vyhrazují právo na zrušení setkání z důvodu onemocnění přednášejících nebo při nízké účasti. (Peníze budou vráceny.) Na jakékoliv dotazy, připomínky, prosby rádi odpovíme a vyřešíme. Setkání je omezeno počtem účastníků. Setkání je neziskové.