Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přednáška v Kralovicích

13. 2. 2018

POZVÁNKA

Dovoluji si vás pozvat na mou přednášku - besedu, která se uskuteční 13. 2. 1018 v knihovně KRALOVICE. Začátek přednášky – besedy je stanoven na 18 hod. a doba trvání se předpokládá cca 2 hodiny.
Počet míst je omezen. Kontakt: gaydosmiroslav@gmail.com.
 
*****
Pokud by někdo měl zájem se této besedy zúčastnit a je ze vzdálenějších míst, pak máme možnost zajistit v omezeném počtu přenocování u pana ing. Gaydoše (v soukromí), jinak by bylo možné zajistit nocleh v ubytovacích zařízeních (Kralovice, Žihle).
 
Datum této přednášky (besedy) pochopitelně nebylo  zvoleno náhodně. Pro ty z vás, kteří nejsou zběhlí v hodnocení času, tak jen malé vysvětlení. Běžný cyklus je 1-12. Je znám z číselníku hodin i z lidového označení – tucet. V našem případě je vyjádřením dosavadního běhu událostí. 13 je číslo, které začíná nový, tedy jiný cyklus, který v našem případě je cyklem vyšším, je to nová smyčka spirály času. Tento nový cyklus je nepopsaný, teprve začíná a je na nás, jaký mu dáme směr. Co víc. Uvedený den besedy je úterý. Je to den Marsu, tedy den činu, neboli den rozhodných činů a to jak v osobním životě, tak i ve společnosti.
 
POZVÁNKA
 

prednaska_kralovice-1-.jpg

 

MÍSTO KONÁNÍ

knihovna1-3-.jpg

Antonín Mareš
bytem v Hluboké 
tel: 311 249 217