Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše zkušenosti s Duchovním světem

11. 1. 2017

slunicko.jpgŽivot, tedy ten náš běžný život se zdá být jedna věc a duchovno se mnohdy jeví jako cosi, co je od nás, od naší běžné rality tak trochu odděleno. To je ovšem jen do okamžiku, kdy se stane cosi, co nás přesvědčí o opaku.

To "cosi" ale přichází nečekaně a jakoby náhodně. Nás to obvykle zasáhne nepřipravené a tak to mnohdy bývá docela zlomový okamžik našeho bytí. Pokud někdo toto "cosi" dosud nezažil, pak ani není dost dobře schopen o tom uvažovat, protože mu chybí právě ona zkušenost. Proto by bylo vhodné zde říci i něco o těchto jevech a to právě pro ty nevěřící "Tomáše".

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Modlitba

(Juraj Ambruš, 9. 6. 2017 17:46)

Vážený Priatelia,

Toto je modlitba, ktorá ku mne prišla pre všetkých ľudí, ktorý majú túžbu duchovne rásť. Už sa tým zaoberám niekoľko rokov a postupne sa spresňuje jej obsah. Najaktuálnejšia verzia je:

Vo Svetle Pravdy
S úplnou Pokorou a Dôverou
som Zjednotený s Najvyšším Ja
a s bezpodmienečnou Láskou
neustále v sebe chovám Úctu a Rešpekt
ku Všetkému, ku všetkým aj k sebe samému.
Óm.

Prosím Vás, mohli by ste urobiť kalibráciu na úroveň Vedomia podľa Mapy Vedomia od Davida R. Hawkinsa tejto modlitby. Pokiaľ je priestor na vylepšenie, rád by som na tom pracoval tak aby mala najvyššiu možnú kalibráciu. Modlitba je premna ako "magnet", ako "ladička", ktorou sa človek vylaďuje na tú úroveň Morfogenetického (Atraktorového) poľa, ktorú modlitba reprezentuje. Tým, že sa človek s odovzdanosťou a precítením "vyladí" či zrezonuje s onou úrovňou tak táto úroveň potom pôsobí na človeka a tým sa mení kontext života a úroveň Vedomia tohoto človeka.

Budem rád za každú pripomieku, inšpiráciu, motiváciu a skúsenosti, ktorú môžete odovzdať všetkým, ktorý nájdu cestu na túto stránku.

Vďaku jem.

So srdečným pozdravom,

Juraj

Re: Modlitba

(Jan Mačto, 29. 8. 2017 9:24)

Mne to dává informaci 675, ale bylo by dobré, kdyby motlitbu vyhodnotil ještě nekdo další.

Honza :-)

Re: Modlitba

(Ivan Smíšek, 25. 3. 2018 9:02)

Mne tam nesedí pojem "nejvyšší já" - koresponduje to s egoistickou soutěživostí

Potom mi tam nesedí pojem "bezpodmínečná láska" - bezpodmínečnost je podmínka.

Modlitba by mohla znít takto:
"Vo svetle Ja Om"

Původní motlitba mi vychází na 200

Re: Re: Modlitba

(Katka Bílá, 3. 4. 2018 19:25)

Pokud je myšleno pojmem nejvyšší JÁ, Bůh, Univerzum nebo Vesmír, kdo jak chce, tak tedy nejvyšší JÁ, Bůh nemůže být egoisticky soutěživí, protože není pod vlivem ega, nemá tudíž lidské vlastnosti. Vše ve Vesmíru je tvořeno Bohem, tedy největší silou ve vesmíru - láskou a ta je bez podmínek.

Re: Re: Re: Modlitba

(Smíšek Ivan., 4. 4. 2018 21:19)

Bezpodmínečnost = podmínka
Nejvyšší = vítěz soutěže o nejvyšší velikost
Největší síla ve vesmíru je nesmyslný pojem.
Tvoření je proces harmonický který nejde tvořit největší silou.