Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co zde člověk prožívá?

11. 1. 2017

Co zde člověk prožívá? Zazlo-dobro_x.jpgžívá zde to, co nedokázal prožít na Zemi? Nebo zde zažívá odplatu za to. co na Zemi způsobil? Nebo zde prožívá dokonce to, co na Zemi nedokázal pro krátkost času vůbec zrealizovat?

Nebo tu prostě jen odpočívá?

Nebo dokonce se zde učí a připravuje na nové vtělení v tom smyslu, že musí dohnat zmeškané vědění a připravit se na stav, že Země se mezitím posunula ve vývoji?

Pokud chcete diskutovat v naší debatě, podepište se pod svým příspěvkem celým jménem, jinak na něj nebude reagováno a bude smazán.

Katka Bílá

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Doprožití

(Antonín Mareš, 15. 1. 2017 11:14)

Odchodem na "druhou stranu" se uvolní náš systém, který je blokován pozemskou rovinou k tomu, aby dotáhl veškeré události, kterými jsme na Zemi prošli do úplného konce. Co způsobuje tento systém a jak funguje? Zde na Zemi se jakákoliv událost dělí na to, co z ní prožívá člověk a na to, co způsobí ostatním, tedy na její dopad do společnosti. Člověk si dopadu z této události na sebe sama uvědomuje velmi dobře, ale dopad na ostatní je většinou zkreslen, pokud vůbec je.
Příklad.
Někomu dám pohlavek před mnoha jinými lidmi. Já cítím zadostiučinění a jsem v pohodě. Člověk, který dostal pohlavek, se cítí zostuzen a ponížen. To ani nemluvím o fyzické bolesti. Po příchodu na Astrální planinu (ona druhá strana) se začnou odvíjet události mého života ve zpětném sledu a to tak, že v nich doprožívám to, co jsem sám způsobil těm druhým. V tomto případě doprožiju ono ponížení a zostuzení a to i včetně oné fyzické újmy a to přesto, že již nemám tělo.
Tento systém je tu proto, aby si každý uvědomil dopad svého jednání a z něho se poučil. Toto prožití se ale děje jen ve spodních částech (vibračně) Astrální planiny. Po odložení těchto věcí člověk (pochopitelně, že jeho podstata, tedy Duše) postupuje do oblasti, kde se může začít připravovat na další kolo vtělení tím, že se zde může zdokonalovat.